Murator FINANSE

Informacje

Murator FINANSE

 

To zespół mobilnych ekspertów kredytowych działających na terenie całej Polski. Na pierwszym miejscu stawiamy klienta oraz jego satysfakcję, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę od momentu pierwszego zapytania, aż po wypłatę środków. Dzięki współpracy z Murator FINANSE oszczędzasz swój cenny czas. W jednym miejscu porównamy dla Ciebie oferty wszystkich banków i wyselekcjonujemy te najlepiej dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Jesteśmy wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych. Będąc częścią korporacji znanej na rynku jako lider wydawnictw i portali branżowych (budowlanych oraz wnętrzarskich), a także lider w segmencie Projektów Gotowych, specjalizujemy się w kredytach hipotecznych – na zakup/budowę nieruchomości, a także gotówkowych na wykończenie/remont.
Współpracujemy z najlepszymi. Jesteśmy akcjonariuszem Grupy ANG S.A.– ogólnopolskiej organizacji pośrednictwa finansowego, która przynależy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych (wcześniej KPF), powołanej do życia przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Nie mamy powiązania z bankami ani instytucjami finansowymi. Nasi eksperci wskażą oferty kredytowe najkorzystniejsze w Twojej indywidualnej sytuacji, przedstawiając plusy i minusy każdej z nich.
Gwarantujemy: sprawdzenie zdolności kredytowej, analizę ofert z wielu banków, rekomendację najkorzystniejszego kredytu, pomoc w formalnościach i kompletowaniu dokumentów, pomoc eksperta podczas całego procesu kredytowego, atrakcyjne bonusy po uruchomieniu kredytu.

 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
Muratorfinanse.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 611 60 00
dom@muratorfinanse.pl