MURATOR.PL

Informacje

Murator.pl

 

Murator od blisko 20 lat prowadzi serwis internetowy, który wspiera inwestorów indywidualnych w procesie budowy lub remontu domu. Najnowsza wersja Murator.pl, uruchomiona w marcu 2018 roku, stanowi połączenie popularnego, otwartego serwisu budowlanego dla szerokiego grona odbiorców z płatną platformą treści Premium. Na Murator.pl znaleźć można artykuły o charakterze poradnikowym, a także można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, obejrzeć filmy wideo i galerie zdjęć. Ponadto na stronie dostępna jest cyfrowa wersja miesięcznika „Murator”, zawierająca rozbudowane treści merytoryczne oraz kilkuletnie archiwum.
Murator.pl to źródło inspirujących pomysłów dla osób planujących budowę, remont lub wykończenie domu. Znajdą tutaj informacje o trendach, ciekawe pomysły i aranżacje wnętrz, rozwiązania na każdą kieszeń, w tym także kursy krok po kroku, dzięki którym będą mogli wykonać wiele prac wykończeniowych i dekoracyjnych samodzielnie, bez pomocy fachowców (zrobiszsam.pl).
Wartościową częścią serwisu jest forum Muratora (forum.murator.pl), którego użytkownicy dzielą się doświadczeniami z budowy i eksploatacji własnego domu.

 

Redaktor naczelny: Piotr Laskowski.
 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
Murator.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 50 01
muratordom@murator.com.pl

Biuro Reklamy:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 50 17
reklama_budowa@grupazpr.pl

Biuro Reklamy:
IDMnet SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 53 05
Reklama performance:
performance@idmnet.pl
Reklama programmatic:
pmp@idmnet.pl